KPSS BARAJ PUANSIZ 80 MEMUR ALIMI : CEZA TEVKİFEVLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ALIMI BAŞVURUSU personel alımı

KPSS BARAJ PUANSIZ 80 MEMUR ALIMI : CEZA TEVKİFEVLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ALIMI BAŞVURUSU #personelalımı personel alımı

#ilan #personelalım #personelalımı #memuralımı

1371 Kişi Okudu – 37 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

BAŞVURU DETAY… https://cte.adalet.gov.tr/Home/SayfaDetay/80-sozlesmeli-pozisyon-icin-personel-alimi15092022085631

About admin

Check Also

Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı. 20 Ekim Son Müracaat Tarihi. personel alımı

Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı. 20 Ekim Son Müracaat Tarihi. #personelalımı …

20 Yorumlar

 1. 노래 멜로디의 멜로디

  hocam ben Orta öğretim kpss ye kayıt oldum ve hangi bölümlere gire bilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ??????????????????????????????????????????????????????????

 2. Hocam kpss alan sınavı için kpss lisansa da girmek gerekiyor mu?

 3. Güldane Özdemir

  Hocam her yıl oluyor mu alımlar kpps lisans şartı olmaksızın, bilgilendirici videolarınız için teşekkür ederiz ???✨

 4. Hocam p3 hesaplanırken standart sapma vs var mı yoksa her sorunun getirisi eşit mi

 5. Hocam merhaba kolay gelsin işinizi çok güzel titizlikle yaptığınız için teşekkür ederim bir sorum olacaktı tıbbi dokümanı okuyacam şubatta anca biter yani bir buçuk yıl sonra gibi sizce o zaman da tıbbinin alımları yüksek olur mu teşekkür ederim şimdiden ?

 6. Burs nakil başvuruları kaç günde açıklanır hocam

 7. Hocam merhaba .ben üniversiteye basliycam .kurum burs başvuruları, not ortalaması 2.50 nin üstünde olsun diyorlar ama benim ilk senem olacak dolayısıyla not ortalamam yok henüz.o zaman bu burslara 2.senede mi başvurulur ancak.eger öyleyse ilk seneden hangi burslara başvurulabilir.nolur yazar mısınız

 8. Hocam merhaba
  Bugunki yapılan genel kültür ve genel yetenek sınavı her sene yapılıyor mu (lisans mezunları için) yoksa çift yıllarda yapılıyor

 9. Hocam merhabalar ben farklı bir soru sormak istiyorum ben yaz okulu nda yurt ücretini yatırmadım yurt kaydı silinmiş ne yapmalıyım

 10. Hocam merhaba ben fen edebiyat fakültesi mezunuyum formasyon da aldım yks sınavına girip eğitim fakültesi kazanmam durumunda eğitim bilimleri derslerinden muaf olur muyum?? Yani formasyon şuan sertifika yerine geçiyor ya ondan ders saydırırken eğitim bilimleri dersleri için sorun olur mu?

 11. Hocam ambar memurluğu hakkında ne düşünüyorsunuz 3087 nitelik koduyla ataması oluyor

 12. hocam kütük örneği ile nüfus kayıt örneği aynı şey mi

 13. Hocam merhabalar, bir sorum olacaktı. Aöf işletme mezunuzuyum. (Halka ilişkiler önlisans bölümünden sınavsız geçiş yaparak işletme bölümünü bitirdim.) Formasyon almak istiyorum, bildiğim kadarıyla bu bölümden alamıyorum nasıl bir yol izleyebilirim?

 14. Hocam konuyla alakasız ama yatay geçiş için bir bölümün puanı 208 benim puanım ise 257 gelme olasılığı var mı

 15. Hocam merhaba. Yatay geçiş videonuzu izledim ama tam anlamadım. Uluslararası ilişkiler okuyoruz çok kötü bir sıralama ile yerleştik ortalamamız yüksek olsa ne kadar iyi bir fakülteye geçebiliriz ? Yani yks puanı değilde büyük oranda okul ortalamasını baz alan iyi üniversiteler var mı ?

 16. Hocam ortaöğretim kpssi değil mi?

 17. Hocam bu sene gireceğim. Seneye de böyle videolar bekleriz hocam sizden. Her alımlarda bilgilenmek için. Çok sağ olun hocam.

 18. Hocam ben şimdi burs başvuruları yapıyorum fakat bazı bursların başvurularındaki şartlarda başka yerden burs alınamaz falan diyor sonra da başvuru formunun sonunda tüm bilgiler doğrudur yanlış olması halinde suç duyurusunda bulunulabilir falan tarzında uyarılar oluyor bu durumda ne yapılması gerek sonuçta kimin burs vereceğini bilmediğim için heryere başvuruyorum başka yerden burs alıyormusunuz sorusuna nasıl bir cevap vereyim umarım cevap verirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir