Metaverse’de E-ticaret Nasıl Yapılır ? (Worldef) | Bebek Ekspres e ticaret 2022

Metaverse’de E-ticaret Nasıl Yapılır ? (Worldef) | Bebek Ekspres #Girişimcilik e ticaret 2022

#Eticaret #Girişimcilik #TahirOtlu

11 Kişi Okudu – 5 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Pandemi nedeniyle hayatımızın her alanında yaratıcı tepkiler verilirken, bazı teknolojilerin ve uygulamaların gelecek zamanlarda çok yaygın olabileceklerini ve düşündüğümüzden çok daha hızlı benimsendiğini biliyoruz. Büyük küresel şirketlerin büyümesi, küresel Metaverse Endüstrisinin’nin 2025 yılına kadar 280 milyar dolar tahmin etmesiyle çevrimdışı tabanlı endüstrilerinin büyümesini aşıyor.

5G iletişim teknolojisi ve VR·AR teknolojisinin gelişmesiyle uzay-zaman kısıtlaması olmayan ‘Metaverse’ bize sonsuz olanaklar sunuyor. Devam eden kriz sırasında, hem yaratıcı işletmeleri desteklemeye hem de ileriye dönük yeni yenilikçi yollar bulmaya yardımcı olan Bebek Ekspres Metaverse ile E-ticareti birleştirmeye hazırlanıyor.

Çeşitlendirme çağında, WORLDEF METAVERSE CONFERENCE İSTANBUL 2022 ile en çok merak edilen sorular, Metaverse’in öngörülerini ve gelecekteki eğilimlerini kolaylıkla anlayabileceğiniz bu konferans konuşmasında BebekEkspres Yönetim kurulu Üyesi Nihan Ece, Metaverse Evreninde nereye gidileceği konusunda size verimli cevaplar sağlayacaktır.@WORLDEF

About admin

Check Also

AutoCAD FREE 2022 ? Download Full Version ? AutoCAD 2022 2022

AutoCAD FREE 2022 ? Download Full Version ? AutoCAD 2022 Güncel 255 Kişi Okudu – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir