YENİ ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI İŞTE 2023 MAAŞLARI EK ZAM VAR MI NE KADAR OLDU MAAŞLAR ARTTI SON DAKİKA Ek İşler 2022

YENİ ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI İŞTE 2023 MAAŞLARI EK ZAM VAR MI NE KADAR OLDU MAAŞLAR ARTTI SON DAKİKA #ekiş Evde Yapılacak Ek İşler 2022

#ekiş #evdeiş #parakazanma #paketlemeişi

2671 Kişi Okudu – 15 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak Kabine’de ana gündem asgari ücret.
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplanacak. Kabinede masaya yatırılacak gündem maddeleri arasında 2023 yılında uygulanacak asgari ücretin miktarı da görüşülecek. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın önemli konu başlıkları altında Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak. Saat 14.00’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde başlaması beklenen toplantıda asgari ücretin yanı sıra Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusu ve sözleşmeli personellere kadro meselesi de görüşülecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın asgari ücret konusunda ilgili bakanlardan görüş alması bekleniyor. Cumhurbaşkanı’nın geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da anlaşılan rakamın üzerinde bir rakam söyleyerek asgari ücret görüşmelerine müdahil olabileceği düşünülüyor.
Asgari ücret konusunda tüm gözler ise ikinci toplantıya çevrildi. 7 milyon vatandaşı doğrudan ilgilendiren asgari ücretin belirleneceği toplantının ikinci ayağı 14 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Bu toplantıda önemli bir ilerleme kaydedilmesi bekleniyor ancak asgari ücretle ilgili beklenen açıklamanın son toplantıdan sonra yapılması bekleniyor.
En yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

About admin

Check Also

NASIL PARA KAZANILIR? ÖĞRENCİ! OL YADA İŞÇİ EK GELİR 2023 Ek İşler 2022

NASIL PARA KAZANILIR? ÖĞRENCİ! OL YADA İŞÇİ EK GELİR 2023 #ekiş Evde Yapılacak Ek İşler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir